2020 En Yaratıcı Hediyeler

Haberler, , , Aralık 2, 20190Yorumilker vardarli

Her özel günde sevdiklerimizi düşündüğümüz gibi, bu sene de yeni bir seneye girerken 2020 yılını karşılarken sevdiklerimize en özel hediyeleri almak istiyoruz. Bununla ilgili internette kısa bir araştırma yaptığımızda karşımıza daha çok kişiye özel hazırlanmış örnekler çıkmakta. Son dönemin en popüler hediyelerine baktığımızda şöyle bir sıralama ile karşılaşıyoruz;

 

 

Süpriz Hediye Kutuları:

Son zamanlarda bir çok firma bu alanda atılım yaptı ilgi alanınıza göre bir kutu hazırlıyorlar ve sevdiğiniz kişinin hoşlanacağı ürünlerden süpriz bir kutuyu sizin yerinize hazırlayıp kargoluyorlar. Gerek çikolata, kitap ya da oyuncak gerekse farklı ülkelerin öne çıkan kahve ya da yemek kültürlerinden birer kutu hazırlıyorlar ve bu hediyeleri tercih ederek sevdiklerinizi mutlu edebiliyorsunuz.

 

 

Örnek vermek gerekirse bu aşağıda ki siteleri ziyaret edebilirsiniz, sevdiğiniz ilgi alanına göre hediye seçebilirsiniz;

Bendensana.com, Birkutumutluluk.com, Muhiku.com

 

 

Kişiye Özel Teraryum:

Sevdiğiniz kişilere bir hediye düşünürken zorlanıyorsunuz ve onlarla yaşadığınız bir anıyı ya da onları en iyi anlatan bir anı onlara hediye etmek istediğinizde hoş bir cam fanus i  çerisinde dilediğiniz bir çok anıyı o kişiye özel olarak hazır edip, eşsiz bir hediye olarak sunabiliyorsunuz.

 

    1. https://minyaturbahceler.com/
    2. https://bloomandfresh.com/
    3. https://www.teraryumevi.com/

 

 

3D Heykel:

Hediye arayışındayken farklı ürünler düşünüyorsunuz ve hediye alacağınız kişiye ait en özel hediyeyi arıyorsanız en doğru ürün ona özel üretilmiş bir ürün olmalı. Bunu da 3D Yazıcı ile sevdiğinizin tek bir fotoğrafı ile 3D Figürünü ya da başka bir deyişle 3D Heykelini hazırlayabiliyorsunuz. Bunun için ise tek yapmanız gereken o kişiyi nasıl görmek istediğinizi tarif edip birde yanında tam karşıdan çekilmiş bir fotoğrafını bizlere yollamak olacaktır. Eşsiz ve bir ömür saklanabilecek en güzel hediyeyi almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bu hediye için ise 3DFigur.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 


Yorum yazınız.

× Whatsapp Hattı