Termoform Çikolata Kalıpları

Chef Franco Aliberti (@francoaliberti) Mayku FormBox Kalıpları ile

3D yazıcılar ile arabanız için yedek parçalar üretin

Sıradan şefler gibi üreticilerden sürekli aynı kalıpları almaya son! İstediğiniz özel tasarım tasarımcılarımız tarafından hızlıca modellenerek 3d yazıcılar ile üretilir ve Mayku Formbox sayesinde kalıplarınız hızlıca üretilir. Mayku Formbox ile isterseniz uygun herhangi bir objenin de kalıbını alıp dilediğiniz çikolataları üretebilirsiniz.

Düşük Maliyetle Eşsiz Lezzetler Üretin

Ürünün üretimden önce kalıbını test etmek mi istiyorsunuz? Ya da belki bir etkinlik için sınırlı sayıda şeker üretmek? FormBox ile küçük çapta kalıplar oluşturarak fikirlerinizi test edebilirsiniz ve çok kısa bir zaman içinde kısa vadeli işlere imza atabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir yedek parçalar

Ürettirmeyi düşündüğünüz parçanın rengini değiştirebilir hatta üzerine kendi isminizi bile yazabilirsiniz. Böylece aracınızı kendi zevkinize göre düzenlemiş olursunuz.

Üretim süreci nasıl ilerler?

1. Öncelikle istemiş olduğunuz tasarımın 3d modellemesi yapılır ve çikolata kalıbına uygun hale getirilir.

2. 3D Yazıcı ile oluşturulan modellerden PetG levhalar kullanılarak  Mayku FormBox ile istenilen adette termoform çikolata kalıpları oluşturulur.

3. 3D yazıcı ile üretilen kalıp modelleri sizin için saklanır ve aynı modele tekrar ihtiyacınız olduğunda kalıplarınız hızlıca tekrar üretilip size teslim edilir.

Çikolata Kalıplarının boyutları ve kullanılan malzemeler nelerdir?

Mayku FormBox ile oluşturulan çikolata kalıplarının  boyutları  maksimum 19x19x12cm’dir. Gıda ile temasa uygun PetG levhalar kullanılarak  çikolata kalıplarınız oluşturulur.

Üretilen ürünlerin garantisi var mı?

Ürettiğimiz parçanın, üretimden kaynaklı bir sorunu var ise üretimi tekrar yapılıp teslim edilir. Üretim süreçlerimizin herhangi birinden dolayı ortaya çıkan tüm problemler ekibimiz tarafından giderilmektedir.

DİJİTAL FABRİKANIZDA HEMEN ÜRETMEYE BAŞLAYIN.

Bizimle İletişime Geçin, Detayları Konuşalım

İLETİŞİM

× Whatsapp Hattı